W dniu 28 lutego w Warszawie wspólnie z Beninca Polonia świętowaliśmy 15-lecie działalności Beninca Polonia i 40-lecie Benincà Group. BENINCA POLONIA jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę GRUPY BENINCA. Oferuje szeroką gamę rozwiązań obejmujących automatykę do bram wraz z akcesoriami, blokady parkingowe i szlabany. BENINCA (Automatismi Beninca) to jedna z najstarszych firm w branży, której złożycielami i właścicielami są bracia Aldo i Luigi Beninca. Od 40 lat produkuje we własnych fabrykach, …

Czytaj dalej →

Pragniemy przypomnieć, że już od 1.01.2017 roku wyłącznie licencjonowani instalatorzy Nice  mają możliwość dokonywania montażu produktów z zachowaniem gwarancji a także wyłączną możliwość wykonywania przeglądów technicznych przedłużających gwarancję. Pamiętajmy, że  produkty zainstalowane po tym czasie przez instalatorów bez licencji Nice nie podlegają ochronie w serwisie Nice z tytułu gwarancji. Licencjonowani instalatorzy to grupa profesjonalistów, którzy wykonują swoją pracę zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez Nice. Wybierając odpowiedniego montażystę, który posiada rekomendację …

Czytaj dalej →

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego ” Alleluja ” życzy firma Frezmet.

Czytaj dalej →

W ostatnim czasie zakończyliśmy prace z użyciem blachy perforowanej na osiedlu w Warszawie. Firma nasza wykonała kompleksowo balustrady zewnętrzne, balustrady na klatkach schodowych, drabiny, bramki antypaniczne i szereg innych prac ślusarskich.

Czytaj dalej →

Prezentujemy kilka zdjęć  jednej z naszych zeszłorocznych realizacji w Poznaniu. Firma nasza wykonała kompleksowo balustrady zewnętrzne, balustrady na klatkach schodowych, drabiny, bramki antypaniczne i szereg innych prac ślusarskich. Pozdrawiamy Frezmet.

Czytaj dalej →

Miło nam poinformować Państwa, iż firma Frezmet postanowiła wspierać Amatorski Klub Kolarstwa Górskiego Jura Bike.

Czytaj dalej →
Frezmet | Aktualności