Rozpoczęliśmy przygodę z naszą firmą w 1979 roku.
Od zawsze Metal był naszym żywiołem.

Nasza
Historia

WAŻNA CZĘŚĆ ŻYCIA...

Wyjątkowy produkt to efekt dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Profesjonalizm, prawdziwa pasja, rodzina i zaufanie to nasze mocne strony. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo. Dzięki szerokiemu zapleczu produkcyjno-projektowym możemy przewidzieć najbardziej korzystne rozwiązania. Skutkiem różnorodności kwalifikacji naszego zespołu są nieprzerwanie od lat wdrażane innowacje co czyni nas wiodącą firmą na rynku.

Kilka słów o nas

Profesjonalna Firma
z Tradycją

Rozpoczęliśmy przygodę z naszą firmą w 1979 roku. Od zawsze Metal był naszym żywiołem. Przekuliśmy Pasję w Firmę, która prężnie rozwija się aż do dziś. Zajmujemy się kompleksowa obróbką metali. Nasza specjalizacja to produkcja bram, ogrodzeń, balustrad i ich elementów takich jak np automatyka, systemy przesówne itp. Z połączenia wykwalifikowanej, doświadczonej kadry, dobrze rozumiejącego się personelu oraz najwyższej jakości materiałów powstały produkty wysokiej klasy, niewyczerpanej palecie designu, estetyce, które w szybkim tempie znalazły stabilne miejsce na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Rozwijamy się w oparciu o rodzinne tradycje, nowoczesne rozwiązania, zaawansowaną linie produkcyjną, projektowanie i autorską technologię. Badawczy proces realizacji i analiza potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów wspomaga naszą przewagę w branży.

Fotografia Właściciela Frezmet

Nasze Najlepsze Produkty

Jesteśmy firmą realizującą projekty
kompleksowo w oparciu o doświadczenie
oraz rodzinną tradycję

Bramy i Ogrodzenia
Dla Ciebie

Akcesoria i Elementy
Montażowe

Nasz
Oddział

Biuro Obsługi, Sklep Firmowy,
Zakład produkcyjno-magazynowy